O nas


Omnia Libera – to miesięcznik, jakiego jeszcze nie było! Pierwszy, który od początku do końca będzie dziełem Czytelników.

Wierzymy, że Wolność jest wartością, której pragnienie zakorzenione jest w każdym człowieku. O wolność walczyły jednostki i narody, wolności pragnie każdy, a w obliczu zagrożenia jej utraty, ludzkość jest w stanie zrobić wiele, aby jej bronić.

Wolność to również często pojawiający się slogan i niekiedy nawet nie mamy czasu, aby zatrzymać się na chwilę refleksji, zastanowić się czym ona jest dla mnie. Omnia Libera, chce zabrać Czytelników w ten świat refleksji, a także świat odkrywania nowych spojrzeń, nowych horyzontów i nowych ludzi, bo każdy postrzega wolność na swój, niepowtarzalny sposób, a ideą naszego miesięcznika, jest pokazanie ich wszystkich. To kim będą ludzie, których przedstawi Omnia Libera, będzie zależało wyłącznie od Czytelników.

Każdy numer będzie zawierał kilkadziesiąt osób, które zostaną wyłonione w wyniku głosowania. System do głosowania pozwala na wybranie spośród proponowanych osób, jak również dodanie własnego kandydata. Człowiekiem numeru może zostać każdy, począwszy od celebrytów, poprzez lokalnych działaczy, na własnym sąsiedzie skończywszy. Możesz nim zostać również Ty!

Kto zostanie twarzą numeru zależeć będzie wyłącznie od fantazji Czytelników… no i od zgody kandydata. Zaangażuj się już dziś, twórz z nami fascynującą przygodę, której na imię Omnia Libera!